O firmie

Na rynku istniejemy od niedawna, mimo tego nasza kadra ma wiele lat doświadczenia w produkcji wyrobów garmażeryjnych.

Jesteśmy producentem pierogów, krokietów i sałatek. W naszej stałej ofercie  znajduje się blisko sto propozycji. Między innymi krokiety z serem i pieczarkami, krokiety z szynką i brokułami czy krokiety ze szpinakiem, pikantne pierogi zbójnickie, tradycyjne pierogi ruskie , pierogi z owocami lub nowe pierogi z warzywami, sałatki makaronowe (studencka, włoska) sałatki warzywne takie jak jarzynowa czy żydowska, naleśniki z owocami lub serem, a także każdego dnia świeża zupa. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgodnie z polityką firmy codziennie produkujemy świeże wyroby, do których nie dodajemy konserwantów, ani ulepszaczy. Nasi dostawcy gwarantują nam zawsze świeże surowce, przez co możemy zapewnić ten sam niezmienny smak.

Naszych produktów możecie Państwo szukać na terenie całego Wrocławia. Legnicy i Oleśnicy. Dostarczamy garmażerkę do małych sklepów osiedlowych, a także do trzech największych Wrocławskich sieci sklepów.

Obsługujemy również imprezy zorganizowane, realizujemy zamówienia indywidualne oraz dostosowujemy się do specjalnych życzeń klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestię.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania jak i prześlemy szczegółową ofertę.